Apie mus

Savo namus „Ghost B&B“ įkūrėme 2016 spalio mėnesį. Mes su Dariumi abu turėjome svajonę sukurti savo mažą pasaulį, mažus, jaukius svečių namus, kad kiekvienas svečias jaustųsi kaip namuose. Kodėl pavadinome GHOST, išvertus iš anglų kalbos Vaiduoklis? Todėl,kad šitas pastatas yra šalia mūsų namų ir jis ilgus metus stovėjo apleistas, o Darius ilgai ir mįslingai žiūrėjo pro namų langus į šitą pastatą ir vis mintyse galvojo,kad galbūt reikėtų čia ką nors savito įkurti. Miesto gyventojai šį pastatą jau buvo praminę ‘vaiduokliu’ ir niekas negalvojo,kad jis kada nors atgims. O jis atgimė, įgyvendindamas mūsų abiejų svajones.

Mes abu labai mėgstame keliauti, esame apkeliavę daug šalių. Vienas iš mūsų pomėgių ir aistrų yra keliauti motociklu. Viešnagė Gruzijoje paliko tokį didelį įspūdį šeimininkulų vaišingumu ir priėmimu,kad mūsų svajonė taip pat tapo realybe. Norime, kad visi svečiai,kurie lankysis pas mus, išvyktų pilni įspūdžių ir neužmirštamų akimirkų.

Mūsų namai įsikūrę ramioje vietoje, bet labai šalia centro, šalia miesto parko, šalia miesto tvenkinio. Apylinkes supa netoli tekanti apdainuota eilėse sraunioji Dubysa ir jos nuostabūs slėniai. Yra labai daug vietinių apylinkių,kurias galima aplankyti.

Laukiame Jūsų atvykstant Aušra ir Darius